Ankara Halı Yıkamabattalgazi_yorgan_yikamabattalgazi_battaniye_yikama

battalgazi_yorgan_yikama_makinasi

BATTALGAZİ YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Battalgazi mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

 Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Battalgazi Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Battalgazi, Battalgazi de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Battalgazi de, BATTALGAZİ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BATTALGAZİ, BATTALGAZİ DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BATTALGAZİ DE, Battalgazi battaniye yıkama, battaniye yıkama Battalgazi, Battalgazi battaniye temizliği, battaniye temizliği Battalgazi, Battalgazi yorgan temizliği, yorgan temizliği Battalgazi, Battalgazi de battaniye yıkama, Battalgazi da battaniye temizliği, Battalgazi de yorgan yıkama, Battalgazi de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 224685Toplam ziyaretçi:
  • 316Dün:
  • 120Bugün:
  • 1Şu anda online: