Ankara Halı Yıkama

demirlibahçe_yorgan_yikamademirlibahçe_battaniye_yikama

demirlibahçe_yorgan_yikama_makinasi

DEMİRLİBAHÇE YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Demirlibahçe mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                    0532 471 85 45   Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Demirlibahçe Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Demirlibahçe, Demirlibahçe de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Demirlibahçe de, DEMİRLİBAHÇE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA DEMİRLİBAHÇE, DEMİRLİBAHÇE DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA DEMİRLİBAHÇE DE, Demirlibahçe battaniye yıkama, battaniye yıkama Demirlibahçe, Demirlibahçe battaniye temizliği, battaniye temizliği Demirlibahçe, Demirlibahçe yorgan temizliği, yorgan temizliği Demirlibahçe, Demirlibahçe de battaniye yıkama, Demirlibahçe da battaniye temizliği, Demirlibahçe de yorgan yıkama, Demirlibahçe de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 281806Toplam ziyaretçi:
  • 210Dün:
  • 86Bugün:
  • 1Şu anda online: