Ankara Halı Yıkama

BAŞPINAR  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Başpınar semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Başpınar Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45        Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Başpınar Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Başpınar, Başpınar Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Başpınar, Başpınar de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Başpınar de, Başpınar de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Başpınar de, BAŞPINAR STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BAŞPINAR, BAŞPINAR STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BAŞPINAR, BAŞPINARDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BAŞPINARDE, BAŞPINARDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BAŞPINAR DE, Başpınar Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Başpınar, Başpınar Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Başpınar, Başpınar de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Başpınar de, Başpınar de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Başpınar de, BAŞPINAR ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BAŞPINAR, BAŞPINAR ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BAŞPINAR, BAŞPINAR DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BAŞPINAR DE, BAŞPINAR DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BAŞPINAR DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 287955Toplam ziyaretçi:
  • 244Dün:
  • 93Bugün:
  • 1Şu anda online: