Ankara Halı Yıkamasaray_perde_yıkamasaray_ zebra_perde_yıkama

saray_stor_ perde_yıkama

SARAY  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Saray semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Saray Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                    0532 471 85 45              Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Saray Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Saray, Saray Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Saray, Saray de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Saray de, Saray de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Saray de, SARAY STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA SARAY, SARAY STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ SARAY, SARAYDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA SARAYDE, SARAYDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ SARAY DE, Saray Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Saray, Saray Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Saray, Saray de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Saray de, Saray de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Saray de, SARAY ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA SARAY, SARAY ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ SARAY, SARAY DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA SARAY DE, SARAY DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ SARAY DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 281823Toplam ziyaretçi:
  • 210Dün:
  • 103Bugün:
  • 0Şu anda online: