bahçelievler_perde_yıkama

bahçelievler_stor_ perde_yıkama

bahçelievler_perde_yıkama

BAHÇELİEVLER  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Bahçelievler semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Bahçelievler Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45            Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Bahçelievler Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Bahçelievler, Bahçelievler Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Bahçelievler, Bahçelievler de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Bahçelievler de, Bahçelievler de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Bahçelievler de, BAHÇELİEVLER STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BAHÇELİEVLER, BAHÇELİEVLER STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BAHÇELİEVLER, BAHÇELİEVLERDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BAHÇELİEVLERDE, BAHÇELİEVLERDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BAHÇELİEVLER DE, Bahçelievler Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Bahçelievler, Bahçelievler Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Bahçelievler, Bahçelievler de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Bahçelievler de, Bahçelievler de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Bahçelievler de, BAHÇELİEVLER ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BAHÇELİEVLER, BAHÇELİEVLER ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BAHÇELİEVLER, BAHÇELİEVLER DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BAHÇELİEVLER DE, BAHÇELİEVLER DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BAHÇELİEVLER DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: