Ankara Halı Yıkama

GN.ZEKİ DOĞAN  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Gn.Zeki Doğan semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Gn.Zeki Doğan Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45         Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Gn.Zeki Doğan Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gn.Zeki Doğan, Gn.Zeki Doğan Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gn.Zeki Doğan, Gn.Zeki Doğan de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gn.Zeki Doğan de, Gn.Zeki Doğan de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gn.Zeki Doğan de, GN.ZEKİ DOĞAN STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GN.ZEKİ DOĞAN, GN.ZEKİ DOĞAN STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GN.ZEKİ DOĞAN, GN.ZEKİ DOĞANDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GN.ZEKİ DOĞANDE, GN.ZEKİ DOĞANDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GN.ZEKİ DOĞAN DE, Gn.Zeki Doğan Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gn.Zeki Doğan, Gn.Zeki Doğan Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gn.Zeki Doğan, Gn.Zeki Doğan de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gn.Zeki Doğan de, Gn.Zeki Doğan de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gn.Zeki Doğan de, GN.ZEKİ DOĞAN ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GN.ZEKİ DOĞAN, GN.ZEKİ DOĞAN ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GN.ZEKİ DOĞAN, GN.ZEKİ DOĞAN DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GN.ZEKİ DOĞAN DE, GN.ZEKİ DOĞAN DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GN.ZEKİ DOĞAN DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 287955Toplam ziyaretçi:
  • 244Dün:
  • 93Bugün:
  • 0Şu anda online: