Ankara Halı Yıkama

GÜLVEREN  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Gülveren semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Gülveren Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :    0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45           Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Gülveren Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gülveren, Gülveren Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gülveren, Gülveren de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gülveren de, Gülveren de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gülveren de, GÜLVEREN STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜLVEREN, GÜLVEREN STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜLVEREN, GÜLVERENDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜLVERENDE, GÜLVERENDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜLVEREN DE, Gülveren Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gülveren, Gülveren Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gülveren, Gülveren de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gülveren de, Gülveren de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gülveren de, GÜLVEREN ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜLVEREN, GÜLVEREN ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜLVEREN, GÜLVEREN DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜLVEREN DE, GÜLVEREN DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜLVEREN DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 287955Toplam ziyaretçi:
  • 244Dün:
  • 93Bugün:
  • 0Şu anda online: