Ankara Halı Yıkamakalaba_yorgan_yikamakalaba_battaniye_yikama

kalaba_yorgan_yikama_makinasi

KALABA YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Kalaba mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45      Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Kalaba Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Kalaba, Kalaba de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Kalaba de, KALABA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA KALABA, KALABA DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA KALABA DE, Kalaba battaniye yıkama, battaniye yıkama Kalaba, Kalaba battaniye temizliği, battaniye temizliği Kalaba, Kalaba yorgan temizliği, yorgan temizliği Kalaba, Kalaba de battaniye yıkama, Kalaba da battaniye temizliği, Kalaba de yorgan yıkama, Kalaba de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 287956Toplam ziyaretçi:
  • 244Dün:
  • 94Bugün:
  • 0Şu anda online: