Ankara Halı Yıkama

AYRANCI  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Ayrancı semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Ayrancı Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45        Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Ayrancı Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ayrancı, Ayrancı Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ayrancı, Ayrancı de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ayrancı de, Ayrancı de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ayrancı de, AYRANCI STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AYRANCI, AYRANCI STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AYRANCI, AYRANCIDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AYRANCIDE, AYRANCIDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AYRANCI DE, Ayrancı Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ayrancı, Ayrancı Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ayrancı, Ayrancı de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ayrancı de, Ayrancı de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ayrancı de, AYRANCI ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AYRANCI, AYRANCI ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AYRANCI, AYRANCI DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AYRANCI DE, AYRANCI DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AYRANCI DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 281819Toplam ziyaretçi:
  • 210Dün:
  • 99Bugün:
  • 1Şu anda online: