pınarbaşı_yorgan_yikamapınarbaşı_battaniye_yikama

pınarbaşı_yorgan_yikama_makinasi

PINARBAŞI YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Pınarbaşı ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Pınarbaşı Yorgan yıkama, Pınarbaşı Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Pınarbaşı, Yorgan yıkama Pınarbaşı, Pınarbaşı da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Pınarbaşı da, PINARBAŞI YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA PINARBAŞI, PINARBAŞI DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA PINARBAŞI DA yazarak bulabilirsiniz. Pınarbaşı battaniye yıkama, battaniye yıkama Pınarbaşı, Pınarbaşı battaniye temizliği, battaniye temizliği Pınarbaşı, Pınarbaşı yorgan yıkama, yorgan yıkama Pınarbaşı, Pınarbaşı yorgan temizliği, yorgan temizliği Pınarbaşı, Pınarbaşı da battaniye yıkama, Pınarbaşı da battaniye temizliği, Pınarbaşı da yorgan yıkama, Pınarbaşı da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: