Ankara Halı Yıkamahüseyingazi_koltuk_yikama hüseyingazi_koltuk_yikama_once hüseyingazi_koltuk_yikama_sonra HÜSEYİN GAZİ KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Hüseyin Gazi ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Hüseyin Gazi Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız. Bütün bu hizmetleri Hüseyin Gazi Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Hüseyin Gazi Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. HÜSEYİN GAZİ Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45                 Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google veya diğer arama motorlarından daha kolay bulabilmeniz için aşağıdaki kelimeleri yazmanız yeterlidir:

Hüseyin Gazi Koltuk yıkama, Koltuk yıkama Hüseyin Gazi, Hüseyin Gazi da Koltuk yıkama, Koltuk yıkama Hüseyin Gazi da, HÜSEYİN GAZİ KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA HÜSEYİN GAZİ, HÜSEYİN GAZİ DA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA HÜSEYİN GAZİ DA yazarak bulabilirsiniz.

 

  • 287955Toplam ziyaretçi:
  • 244Dün:
  • 93Bugün:
  • 0Şu anda online: