Ankara Halı Yıkama

BAYINDIR  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Bayındır semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Bayındır Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :    0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Bayındır Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Bayındır, Bayındır Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Bayındır, Bayındır de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Bayındır de, Bayındır de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Bayındır de, BAYINDIR STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BAYINDIR, BAYINDIR STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BAYINDIR, BAYINDIRDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BAYINDIRDE, BAYINDIRDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BAYINDIR DE, Bayındır Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Bayındır, Bayındır Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Bayındır, Bayındır de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Bayındır de, Bayındır de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Bayındır de, BAYINDIR ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BAYINDIR, BAYINDIR ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BAYINDIR, BAYINDIR DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BAYINDIR DE, BAYINDIR DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BAYINDIR DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285090Toplam ziyaretçi:
  • 48Dün:
  • 38Bugün:
  • 0Şu anda online: