Ankara Halı Yıkama

OĞUZLAR  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Oğuzlar semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Oğuzlar Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45         Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Oğuzlar Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Oğuzlar, Oğuzlar Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Oğuzlar, Oğuzlar de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Oğuzlar de, Oğuzlar de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Oğuzlar de, OĞUZLAR STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA OĞUZLAR, OĞUZLAR STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ OĞUZLAR, OĞUZLARDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA OĞUZLARDE, OĞUZLARDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ OĞUZLAR DE, Oğuzlar Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Oğuzlar, Oğuzlar Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Oğuzlar, Oğuzlar de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Oğuzlar de, Oğuzlar de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Oğuzlar de, OĞUZLAR ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA OĞUZLAR, OĞUZLAR ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ OĞUZLAR, OĞUZLAR DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA OĞUZLAR DE, OĞUZLAR DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ OĞUZLAR DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: