Ankara Halı Yıkama

mamak_yorgan_yikamamamak_battaniye_yikamamamak_yorgan_yikama_makinasi

MAMAK YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Mamak mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için : 0312 317 84 95

                                                 0312 437 79 29

                                                 0532 471 85 45  Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Mamak Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Mamak, Mamak de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Mamak de, MAMAK YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA MAMAK, MAMAK DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA MAMAK DE, Mamak battaniye yıkama, battaniye yıkama Mamak, Mamak battaniye temizliği, battaniye temizliği Mamak, Mamak yorgan temizliği, yorgan temizliği Mamak, Mamak de battaniye yıkama, Mamak da battaniye temizliği, Mamak de yorgan yıkama, Mamak de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 287958Toplam ziyaretçi:
  • 94Dün:
  • 2Bugün:
  • 0Şu anda online: