Ankara Halı

Yıkama

 

ESENTEPE YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Esentepe mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45              Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Esentepe Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Esentepe, Esentepe de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Esentepe de, ESENTEPE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ESENTEPE, ESENTEPE DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ESENTEPE DE, Esentepe battaniye yıkama, battaniye yıkama Esentepe, Esentepe battaniye temizliği, battaniye temizliği Esentepe, Esentepe yorgan temizliği, yorgan temizliği Esentepe, Esentepe de battaniye yıkama, Esentepe da battaniye temizliği, Esentepe de yorgan yıkama, Esentepe de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 206438Toplam ziyaretçi:
  • 299Dün:
  • 13Bugün:
  • 1Şu anda online: