Ankara Halı Yıkama

 

EMEK  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Emek semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Emek Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45          Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

 Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Emek Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Emek, Emek Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Emek, Emek de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Emek de, Emek de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Emek de, EMEK STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA EMEK, EMEK STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ EMEK, EMEKDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA EMEKDE, EMEKDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ EMEK DE, Emek Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Emek, Emek Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Emek, Emek de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Emek de, Emek de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Emek de, EMEK ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA EMEK, EMEK ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ EMEK, EMEK DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA EMEK DE, EMEK DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ EMEK DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 278368Toplam ziyaretçi:
  • 73Dün:
  • 12Bugün:
  • 0Şu anda online: