Ankara Halı Yıkama

ALİ ERSOY  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Ali Ersoy semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Ali Ersoy Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                    0312 437 79 29

                                                    0532 471 85 45      Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Ali Ersoy Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ali Ersoy, Ali Ersoy Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ali Ersoy, Ali Ersoy de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ali Ersoy de, Ali Ersoy de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ali Ersoy de, ALİ ERSOY STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ALİ ERSOY, ALİ ERSOY STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ALİ ERSOY, ALİ ERSOYDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ALİ ERSOYDE, ALİ ERSOYDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ALİ ERSOY DE, Ali Ersoy Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ali Ersoy, Ali Ersoy Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ali Ersoy, Ali Ersoy de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ali Ersoy de, Ali Ersoy de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ali Ersoy de, ALİ ERSOY ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ALİ ERSOY, ALİ ERSOY ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ALİ ERSOY, ALİ ERSOY DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ALİ ERSOY DE, ALİ ERSOY DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ALİ ERSOY DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: