Ankara Halı Yıkamamamak_perde_yıkama

mamak_stor_ perde_yıkama

mamak_perde_yıkama

MAMAK  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Mamak semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Mamak Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45           Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Mamak Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Mamak, Mamak Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Mamak, Mamak de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Mamak de, Mamak de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Mamak de, MAMAK STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA MAMAK, MAMAK STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ MAMAK, MAMAKDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA MAMAKDE, MAMAKDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ MAMAK DE, Mamak Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Mamak, Mamak Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Mamak, Mamak de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Mamak de, Mamak de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Mamak de, MAMAK ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA MAMAK, MAMAK ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ MAMAK, MAMAK DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA MAMAK DE, MAMAK DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ MAMAK DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: