Ankara Halı Yıkama

GÜZELTEPE YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Güzeltepe mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Güzeltepe Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Güzeltepe, Güzeltepe de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Güzeltepe de, GÜZELTEPE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GÜZELTEPE, GÜZELTEPE DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GÜZELTEPE DE, Güzeltepe battaniye yıkama, battaniye yıkama Güzeltepe, Güzeltepe battaniye temizliği, battaniye temizliği Güzeltepe, Güzeltepe yorgan temizliği, yorgan temizliği Güzeltepe, Güzeltepe de battaniye yıkama, Güzeltepe da battaniye temizliği, Güzeltepe de yorgan yıkama, Güzeltepe de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 107168Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 17Bugün:
  • 0Şu anda online: