Ankara Halı Yıkama

keçiören_yorgan_yikamakeçiören_battaniye_yikamakeçiören_yorgan_yikama_makinasi

 

KEÇİÖREN YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Keçiören mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45 Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Keçiören Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Keçiören, Keçiören de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Keçiören de, KEÇİÖREN YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA KEÇİÖREN, KEÇİÖREN DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA KEÇİÖREN DE, Keçiören battaniye yıkama, battaniye yıkama Keçiören, Keçiören battaniye temizliği, battaniye temizliği Keçiören, Keçiören yorgan temizliği, yorgan temizliği Keçiören, Keçiören de battaniye yıkama, Keçiören da battaniye temizliği, Keçiören de yorgan yıkama, Keçiören de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 281823Toplam ziyaretçi:
  • 210Dün:
  • 103Bugün:
  • 1Şu anda online: