Ankara Halı Yıkama

CEVİZLİDERE  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Cevizlidere semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Cevizlidere Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                    0532 471 85 45           Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Cevizlidere Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Cevizlidere, Cevizlidere Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Cevizlidere, Cevizlidere de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Cevizlidere de, Cevizlidere de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Cevizlidere de, CEVİZLİDERE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA CEVİZLİDERE, CEVİZLİDERE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ CEVİZLİDERE, CEVİZLİDEREDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA CEVİZLİDEREDE, CEVİZLİDEREDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ CEVİZLİDERE DE, Cevizlidere Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Cevizlidere, Cevizlidere Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Cevizlidere, Cevizlidere de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Cevizlidere de, Cevizlidere de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Cevizlidere de, CEVİZLİDERE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA CEVİZLİDERE, CEVİZLİDERE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ CEVİZLİDERE, CEVİZLİDERE DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA CEVİZLİDERE DE, CEVİZLİDERE DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ CEVİZLİDERE DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 287955Toplam ziyaretçi:
  • 244Dün:
  • 93Bugün:
  • 0Şu anda online: