Ankara Halı Yıkama

HACETTEPE  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Hacettepe semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Hacettepe Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                    0532 471 85 45          Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Hacettepe Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Hacettepe, Hacettepe Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Hacettepe, Hacettepe de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Hacettepe de, Hacettepe de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Hacettepe de, HACETTEPE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA HACETTEPE, HACETTEPE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ HACETTEPE, HACETTEPEDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA HACETTEPEDE, HACETTEPEDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ HACETTEPE DE, Hacettepe Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Hacettepe, Hacettepe Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Hacettepe, Hacettepe de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Hacettepe de, Hacettepe de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Hacettepe de, HACETTEPE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA HACETTEPE, HACETTEPE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ HACETTEPE, HACETTEPE DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA HACETTEPE DE, HACETTEPE DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ HACETTEPE DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 252162Toplam ziyaretçi:
  • 122Dün:
  • 53Bugün:
  • 1Şu anda online: