Ankara Halı Yıkama

GÜÇLÜKAYA  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Güçlükaya semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Güçlükaya Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Güçlükaya Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Güçlükaya, Güçlükaya Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Güçlükaya, Güçlükaya de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Güçlükaya de, Güçlükaya de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Güçlükaya de, GÜÇLÜKAYA STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜÇLÜKAYA, GÜÇLÜKAYA STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜÇLÜKAYA, GÜÇLÜKAYADE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜÇLÜKAYADE, GÜÇLÜKAYADE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜÇLÜKAYA DE, Güçlükaya Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Güçlükaya, Güçlükaya Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Güçlükaya, Güçlükaya de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Güçlükaya de, Güçlükaya de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Güçlükaya de, GÜÇLÜKAYA ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜÇLÜKAYA, GÜÇLÜKAYA ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜÇLÜKAYA, GÜÇLÜKAYA DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜÇLÜKAYA DE, GÜÇLÜKAYA DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜÇLÜKAYA DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 287957Toplam ziyaretçi:
  • 94Dün:
  • 1Bugün:
  • 0Şu anda online: