Ankara Halı Yıkamabostancık_perde_yıkama

bostancıl_stor_ perde_yıkama

bostancık_ zebra_perde_yıkama

BOSTANCIK  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Bostancık semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Bostancık Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :    0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45        Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Bostancık Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Bostancık, Bostancık Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Bostancık, Bostancık de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Bostancık de, Bostancık de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Bostancık de, BOSTANCIK STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BOSTANCIK, BOSTANCIK STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BOSTANCIK, BOSTANCIKDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BOSTANCIKDE, BOSTANCIKDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BOSTANCIK DE, Bostancık Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Bostancık, Bostancık Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Bostancık, Bostancık de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Bostancık de, Bostancık de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Bostancık de, BOSTANCIK ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BOSTANCIK, BOSTANCIK ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BOSTANCIK, BOSTANCIK DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BOSTANCIK DE, BOSTANCIK DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BOSTANCIK DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285905Toplam ziyaretçi:
  • 87Dün:
  • 142Bugün:
  • 1Şu anda online: