Ankara Halı Yıkama

AKPINAR  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Akpınar semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Akpınar Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :    0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45         Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Akpınar Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Akpınar, Akpınar Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Akpınar, Akpınar de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Akpınar de, Akpınar de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Akpınar de, AKPINAR STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AKPINAR, AKPINAR STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AKPINAR, AKPINARDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AKPINARDE, AKPINARDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AKPINAR DE, Akpınar Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Akpınar, Akpınar Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Akpınar, Akpınar de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Akpınar de, Akpınar de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Akpınar de, AKPINAR ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AKPINAR, AKPINAR ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AKPINAR, AKPINAR DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AKPINAR DE, AKPINAR DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AKPINAR DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285904Toplam ziyaretçi:
  • 87Dün:
  • 141Bugün:
  • 4Şu anda online: