BOZTEPE STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Boztepe Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Boztepe Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Boztepe Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Boztepe, Boztepe Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Boztepe, Boztepe de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Boztepe de, Boztepe de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Boztepe de, BOZTEPE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BOZTEPE, BOZTEPE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BOZTEPE, BOZTEPEDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BOZTEPEDE, BOZTEPEDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BOZTEPE DE, Boztepe Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Boztepe, Boztepe Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Boztepe, Boztepe de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Boztepe de, Boztepe de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Boztepe de, BOZTEPE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BOZTEPE, BOZTEPE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BOZTEPE, BOZTEPE DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BOZTEPE DE, BOZTEPE DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BOZTEPE DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 117399Toplam ziyaretçi:
  • 144Dün:
  • 36Bugün:
  • 0Şu anda online: