Ankara Halı Yıkama

BARIŞTEPE  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Barıştepe semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Barıştepe Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 94

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45     Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Barıştepe Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Barıştepe, Barıştepe Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Barıştepe, Barıştepe de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Barıştepe de, Barıştepe de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Barıştepe de, BARIŞTEPE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BARIŞTEPE, BARIŞTEPE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BARIŞTEPE, BARIŞTEPEDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BARIŞTEPEDE, BARIŞTEPEDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BARIŞTEPE DE, Barıştepe Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Barıştepe, Barıştepe Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Barıştepe, Barıştepe de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Barıştepe de, Barıştepe de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Barıştepe de, BARIŞTEPE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BARIŞTEPE, BARIŞTEPE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BARIŞTEPE, BARIŞTEPE DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BARIŞTEPE DE, BARIŞTEPE DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BARIŞTEPE DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 37618Toplam ziyaretçi:
  • 36Dün:
  • 29Bugün:
  • 1Şu anda online: