Ankara Halı Yıkama

İNCESU  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

İncesu semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine İncesu Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz. 

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45      Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

İncesu Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama İncesu, İncesu Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği İncesu, İncesu de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama İncesu de, İncesu de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği İncesu de, İNCESU STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA İNCESU, İNCESU STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ İNCESU, İNCESUDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA İNCESUDE, İNCESUDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ İNCESU DE, İncesu Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama İncesu, İncesu Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği İncesu, İncesu de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama İncesu de, İncesu de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği İncesu de, İNCESU ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA İNCESU, İNCESU ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ İNCESU, İNCESU DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA İNCESU DE, İNCESU DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ İNCESU DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: