Ankara Halı Yıkama

KUTLU  STORE – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Kutlu semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Kutlu Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45         Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

 Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Kutlu Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Kutlu, Kutlu Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Kutlu, Kutlu de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Kutlu de, Kutlu de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Kutlu de, KUTLU STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA KUTLU, KUTLU STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ KUTLU, KUTLUDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA KUTLUDE, KUTLUDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ KUTLU DE, Kutlu Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Kutlu, Kutlu Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Kutlu, Kutlu de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Kutlu de, Kutlu de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Kutlu de, KUTLU ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA KUTLU, KUTLU ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ KUTLU, KUTLU DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA KUTLU DE, KUTLU DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ KUTLU DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: