Ankara Halı Yıkama

BAĞLARİÇİ  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Bağlariçi semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Bağlariçi Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Bağlariçi Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Bağlariçi, Bağlariçi Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Bağlariçi, Bağlariçi de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Bağlariçi de, Bağlariçi de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Bağlariçi de, BAĞLARİÇİ STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BAĞLARİÇİ, BAĞLARİÇİ STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BAĞLARİÇİ, BAĞLARİÇİDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BAĞLARİÇİDE, BAĞLARİÇİDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BAĞLARİÇİ DE, Bağlariçi Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Bağlariçi, Bağlariçi Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Bağlariçi, Bağlariçi de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Bağlariçi de, Bağlariçi de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Bağlariçi de, BAĞLARİÇİ ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BAĞLARİÇİ, BAĞLARİÇİ ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BAĞLARİÇİ, BAĞLARİÇİ DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BAĞLARİÇİ DE, BAĞLARİÇİ DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BAĞLARİÇİ DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 224679Toplam ziyaretçi:
  • 316Dün:
  • 114Bugün:
  • 1Şu anda online: