Ankara Halı Yıkamakeçiören_perde_yıkama

keçiören_stor_ perde_yıkama

keçiören_ zebra perde_yıkama

KEÇİÖREN  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Keçiören semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Keçiören Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45           Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Keçiören Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Keçiören, Keçiören Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Keçiören, Keçiören de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Keçiören de, Keçiören de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Keçiören de, KEÇİÖREN STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA KEÇİÖREN, KEÇİÖREN STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ KEÇİÖREN, KEÇİÖRENDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA KEÇİÖRENDE, KEÇİÖRENDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ KEÇİÖREN DE, Keçiören Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Keçiören, Keçiören Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Keçiören, Keçiören de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Keçiören de, Keçiören de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Keçiören de, KEÇİÖREN ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA KEÇİÖREN, KEÇİÖREN ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ KEÇİÖREN, KEÇİÖREN DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA KEÇİÖREN DE, KEÇİÖREN DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ KEÇİÖREN DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285093Toplam ziyaretçi:
  • 48Dün:
  • 41Bugün:
  • 0Şu anda online: