Ankara Halı Yıkama

 

EKİN  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Ekin semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Ekin Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45        Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Ekin Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ekin, Ekin Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ekin, Ekin de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ekin de, Ekin de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ekin de, EKİN STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA EKİN, EKİN STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ EKİN, EKİNDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA EKİNDE, EKİNDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ EKİN DE, Ekin Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ekin, Ekin Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ekin, Ekin de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ekin de, Ekin de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ekin de, EKİN ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA EKİN, EKİN ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ EKİN, EKİN DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA EKİN DE, EKİN DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ EKİN DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285903Toplam ziyaretçi:
  • 87Dün:
  • 140Bugün:
  • 1Şu anda online: