BÜYÜKESAT YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Büyükesat mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Büyükesat Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Büyükesat, Büyükesat de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Büyükesat de, BÜYÜKESAT YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BÜYÜKESAT, BÜYÜKESAT DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BÜYÜKESAT DE, Büyükesat battaniye yıkama, battaniye yıkama Büyükesat, Büyükesat battaniye temizliği, battaniye temizliği Büyükesat, Büyükesat yorgan temizliği, yorgan temizliği Büyükesat, Büyükesat de battaniye yıkama, Büyükesat da battaniye temizliği, Büyükesat de yorgan yıkama, Büyükesat de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 117374Toplam ziyaretçi:
  • 144Dün:
  • 11Bugün:
  • 0Şu anda online: