Ankara Halı Yıkama

HACILAR  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Hacılar semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Hacılar Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45          Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

 

 

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Hacılar Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Hacılar, Hacılar Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Hacılar, Hacılar de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Hacılar de, Hacılar de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Hacılar de, HACILAR STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA HACILAR, HACILAR STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ HACILAR, HACILARDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA HACILARDE, HACILARDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ HACILAR DE, Hacılar Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Hacılar, Hacılar Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Hacılar, Hacılar de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Hacılar de, Hacılar de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Hacılar de, HACILAR ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA HACILAR, HACILAR ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ HACILAR, HACILAR DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA HACILAR DE, HACILAR DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ HACILAR DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

 

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 66Dün:
  • 83Bugün:
  • 0Şu anda online: