Ankara Halı Yıkama

BASINEVLER  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Basınevler semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Basınevler Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Basınevler Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Basınevler, Basınevler Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Basınevler, Basınevler de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Basınevler de, Basınevler de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Basınevler de, BASINEVLER STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BASINEVLER, BASINEVLER STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BASINEVLER, BASINEVLERDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BASINEVLERDE, BASINEVLERDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BASINEVLER DE, Basınevler Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Basınevler, Basınevler Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Basınevler, Basınevler de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Basınevler de, Basınevler de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Basınevler de, BASINEVLER ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BASINEVLER, BASINEVLER ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BASINEVLER, BASINEVLER DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BASINEVLER DE, BASINEVLER DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BASINEVLER DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

 

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: