Ankara Halı Yıkama

aktepe_halı_yikama_servisi

AKTEPE HALI YIKAMA :

Servis ağımıza Aktepe mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Ankara Çetinkaya Halı Yıkama olarak  Aktepe halı yıkama servisini de ilave etmiş bulunmaktayız. Aktepe Halı Yıkamayla birlikte Aktepe Koltuk Yıkama, Aktepe Yorgan Yıkama ve Aktepe Battaniye Yıkama   hizmetlerinde aynı zamanda vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisi ve kalite anlayışıyla sunulmaktadır.

Halı Yıkma Sürecimiz :

Aradığınız andan itibaren ortalama iki saat içerisinde halılarınız makbuz karşılığında servis aracımız tarafından teslim alınır. Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren bizim sorumluluğumuza geçer ve garanti kapsamındadır. Halılarınız servis araçlarımızla doğrudan fabrikamıza götürülür. Fabrikada tekrar adet kontrollü yapıldıktan sonra  etiketlenir ve aynı gün içerisinde yıkama bölümüne halılar yerleştirilir. Fabrikada halılar özelliklerine göre seçilir ve yıkama işlemine alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına yoğun bir şekilde otomatik olarak dökülür. Halı yıkama makinalarıyla yıkama işlemine başlatılır. Her halı tek tek tam otomatik makinasına konulur ve bantla yıkama ünitelerinden geçer. Halı veren personel aynı zamanda halıyı kontroleder ve leke tespit ettiğinde hemen leke ilaçı sıkar yıkandıktan sonra makina halıyı sarmaya başlar bu esnada personelde halıyı kontrol eder. Halıda leke tespit edildiğinde tekara geri verilir ve tekrar yıkanır. Sarılmış olan halı alınır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halılar doğrudan askıya asılır. Halılar asılırken tekarar bir kontrolden geçirilir. Kurumuş olan halılar toplanır ve fırçalama ve son kontrol bölümüne alınır. Burada halıları kontrol masalarına serilir ve özel fırçalarla firçalanır çıkmamış leke görülürse yine leke çözücülerle müdahale edilir. Fırçalanmış halılar poşetlenir ve servise hazır hale gelir.Halıların bittiği müşterilerimize bildirilir ve müşterilerimizin müsait olduğu bir zamanda halıları teslim ederiz. Bütün bu işlemler hava şartlarını da göz önüne alınarak ortalama   3 ile 5 gün sürmektedir.

Kullanılan Şampuan:

Halı yıkama başladığımızdan itibaren Çeinkaya Halı Yıkama olarak kendimizi sürekli geliştirmek amacıyla piyasada bulunan en iyi şampuanları kullanarak müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmeye çalışmaktayız. Ançak istemiş olduğumuz neticeyi maalesef bulamadık. Dolaysıyla kendi ARGE çalışmalarımıza  uzun zaman önce başladık ve bugün kendi Halı Şampuanımızı kullanarak istediğimiz hedefe ulaşmış durumdayız. Şampuanımız lekelerin % 99 çıkardığını savunuyoruz. Ayrıca Antibakteriel ve insan sağlığına ve cildine zarar vermemektedir.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için : 0312 317 84 95

                                                    0312 437 79 29

                                                    0532 471 85 45             Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google veya diğer arama motorlarından daha kolay bulabilmeniz için aşağıdaki kelimeleri yazmanız yeterlidir:

Aktepe halı yıkama, halı yıkama Aktepe, Aktepe da halı yıkama, halı yıkama Aktepe da, AKTEPE HALI YIKAMA, HALI YIKAMA AKTEPE, AKTEPE DA HALI YIKAMA, HALI YIKAMA AKTEPE DA yazarak bulabilirsiniz.

  • 281824Toplam ziyaretçi:
  • 210Dün:
  • 104Bugün:
  • 1Şu anda online: