GÜZELKAYA  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Güzelkaya semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Güzelkaya Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45           Servislerimiz ücretsizdir!

 www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Güzelkaya Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Güzelkaya, Güzelkaya Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Güzelkaya, Güzelkaya de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Güzelkaya de, Güzelkaya de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Güzelkaya de, GÜZELKAYA STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜZELKAYA, GÜZELKAYA STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜZELKAYA, GÜZELKAYADE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜZELKAYADE, GÜZELKAYADE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜZELKAYA DE, Güzelkaya Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Güzelkaya, Güzelkaya Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Güzelkaya, Güzelkaya de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Güzelkaya de, Güzelkaya de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Güzelkaya de, GÜZELKAYA ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜZELKAYA, GÜZELKAYA ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜZELKAYA, GÜZELKAYA DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜZELKAYA DE, GÜZELKAYA DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜZELKAYA DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: