Ankara Halı Yıkama

batı_sitesi_battaniye_yikama

batı_sitesi_yorgan_yikama

BATI SİTESİ YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Batı Sitesi mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45              Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

 Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Batı Sitesi Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Batı Sitesi, Batı Sitesi de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Batı Sitesi de, BATI SİTESİ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BATI SİTESİ, BATI SİTESİ DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BATI SİTESİ DE, Batı Sitesi battaniye yıkama, battaniye yıkama Batı Sitesi, Batı Sitesi battaniye temizliği, battaniye temizliği Batı Sitesi, Batı Sitesi yorgan temizliği, yorgan temizliği Batı Sitesi, Batı Sitesi de battaniye yıkama, Batı Sitesi da battaniye temizliği, Batı Sitesi de yorgan yıkama, Batı Sitesi de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: