incirli_yorgan_yikamaincirli_battaniye_yikamaincirli_yorgan_yikama_makinasi

İNCİRLİ YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

İncirli mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45                

                                                                            Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

İncirli Yorgan yıkama, Yorgan yıkama İncirli, İncirli de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama İncirli de, İNCİRLİ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA İNCİRLİ, İNCİRLİ DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA İNCİRLİ DE, İncirli battaniye yıkama, battaniye yıkama İncirli, İncirli battaniye temizliği, battaniye temizliği İncirli, İncirli yorgan temizliği, yorgan temizliği İncirli, İncirli de battaniye yıkama, İncirli da battaniye temizliği, İncirli de yorgan yıkama, İncirli de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 285899Toplam ziyaretçi:
  • 87Dün:
  • 136Bugün:
  • 0Şu anda online: