Ankara Halı Yıkama

TEPEBAŞI  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Tepebaşı semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Tepebaşı Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45          Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Tepebaşı Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Tepebaşı, Tepebaşı Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Tepebaşı, Tepebaşı de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Tepebaşı de, Tepebaşı de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Tepebaşı de, TEPEBAŞI STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA TEPEBAŞI, TEPEBAŞI STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ TEPEBAŞI, TEPEBAŞIDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA TEPEBAŞIDE, TEPEBAŞIDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ TEPEBAŞI DE, Tepebaşı Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Tepebaşı, Tepebaşı Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Tepebaşı, Tepebaşı de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Tepebaşı de, Tepebaşı de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Tepebaşı de, TEPEBAŞI ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA TEPEBAŞI, TEPEBAŞI ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ TEPEBAŞI, TEPEBAŞI DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA TEPEBAŞI DE, TEPEBAŞI DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ TEPEBAŞI DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 277913Toplam ziyaretçi:
  • 116Dün:
  • 42Bugün:
  • 0Şu anda online: