ÇUKURAMBAR YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Çukurambar mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 94

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45     Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Çukurambar Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Çukurambar, Çukurambar de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Çukurambar de, ÇUKURAMBAR YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ÇUKURAMBAR, ÇUKURAMBAR DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ÇUKURAMBAR DE, Çukurambar battaniye yıkama, battaniye yıkama Çukurambar, Çukurambar battaniye temizliği, battaniye temizliği Çukurambar, Çukurambar yorgan temizliği, yorgan temizliği Çukurambar, Çukurambar de battaniye yıkama, Çukurambar da battaniye temizliği, Çukurambar de yorgan yıkama, Çukurambar de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 122542Toplam ziyaretçi:
  • 180Dün:
  • 397Bugün:
  • 1Şu anda online: