Ankara Halı Yıkama

BAĞLUM  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Bağlum semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Bağlum Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45        Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Bağlum Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Bağlum, Bağlum Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Bağlum, Bağlum de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Bağlum de, Bağlum de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Bağlum de, BAĞLUM STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BAĞLUM, BAĞLUM STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BAĞLUM, BAĞLUMDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BAĞLUMDE, BAĞLUMDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BAĞLUM DE, Bağlum Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Bağlum, Bağlum Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Bağlum, Bağlum de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Bağlum de, Bağlum de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Bağlum de, BAĞLUM ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BAĞLUM, BAĞLUM ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BAĞLUM, BAĞLUM DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BAĞLUM DE, BAĞLUM DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BAĞLUM DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: