Ankara Halı Yıkamabatı_sitesi_perde_yıkamabatı_sitesi_stor_ perde_yıkama

batı_sitesi_ zebra_perde_yıkama

BATI SİTESİ  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Batı Sitesi semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Batı Sitesi Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45             Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Batı Sitesi Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Batı Sitesi, Batı Sitesi Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Batı Sitesi, Batı Sitesi de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Batı Sitesi de, Batı Sitesi de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Batı Sitesi de, BATI SİTESİ STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BATI SİTESİ, BATI SİTESİ STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BATI SİTESİ, BATI SİTESİDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BATI SİTESİDE, BATI SİTESİDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BATI SİTESİ DE, Batı Sitesi Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Batı Sitesi, Batı Sitesi Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Batı Sitesi, Batı Sitesi de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Batı Sitesi de, Batı Sitesi de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Batı Sitesi de, BATI SİTESİ ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BATI SİTESİ, BATI SİTESİ ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BATI SİTESİ, BATI SİTESİ DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BATI SİTESİ DE, BATI SİTESİ DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BATI SİTESİ DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285905Toplam ziyaretçi:
  • 87Dün:
  • 142Bugün:
  • 1Şu anda online: