Ankara Halı Yıkama

FERİDUN ÇELİK  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Feridun Çelik semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Feridun Çelik Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45     Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Feridun Çelik Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Feridun Çelik, Feridun Çelik Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Feridun Çelik, Feridun Çelik de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Feridun Çelik de, Feridun Çelik de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Feridun Çelik de, FERİDUN ÇELİK STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA FERİDUN ÇELİK, FERİDUN ÇELİK STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ FERİDUN ÇELİK, FERİDUN ÇELİKDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA FERİDUN ÇELİKDE, FERİDUN ÇELİKDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ FERİDUN ÇELİK DE, Feridun Çelik Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Feridun Çelik, Feridun Çelik Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Feridun Çelik, Feridun Çelik de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Feridun Çelik de, Feridun Çelik de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Feridun Çelik de, FERİDUN ÇELİK ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA FERİDUN ÇELİK, FERİDUN ÇELİK ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ FERİDUN ÇELİK, FERİDUN ÇELİK DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA FERİDUN ÇELİK DE, FERİDUN ÇELİK DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ FERİDUN ÇELİK DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 281818Toplam ziyaretçi:
  • 210Dün:
  • 98Bugün:
  • 0Şu anda online: