Ankara Halı Yıkama

BARAJ  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Baraj semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Baraj Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Baraj Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Baraj, Baraj Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Baraj, Baraj de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Baraj de, Baraj de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Baraj de, BARAJ STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BARAJ, BARAJ STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BARAJ, BARAJDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BARAJDE, BARAJDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BARAJ DE, Baraj Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Baraj, Baraj Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Baraj, Baraj de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Baraj de, Baraj de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Baraj de, BARAJ ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BARAJ, BARAJ ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BARAJ, BARAJ DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BARAJ DE, BARAJ DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BARAJ DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285095Toplam ziyaretçi:
  • 48Dün:
  • 43Bugün:
  • 1Şu anda online: