Ankara Halı Yıkama

GÜLTEPE  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Gültepe semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Gültepe Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45        Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Gültepe Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gültepe, Gültepe Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gültepe, Gültepe de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gültepe de, Gültepe de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gültepe de, GÜLTEPE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜLTEPE, GÜLTEPE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜLTEPE, GÜLTEPEDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜLTEPEDE, GÜLTEPEDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜLTEPE DE, Gültepe Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gültepe, Gültepe Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gültepe, Gültepe de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gültepe de, Gültepe de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gültepe de, GÜLTEPE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜLTEPE, GÜLTEPE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜLTEPE, GÜLTEPE DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜLTEPE DE, GÜLTEPE DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜLTEPE DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285897Toplam ziyaretçi:
  • 87Dün:
  • 134Bugün:
  • 0Şu anda online: