Ankara Halı Yıkamabahçelievler_battaniye_yikamabahçelievler_yorgan_yikama_makinası BAHÇELİEVLER YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Bahçelievler mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45           Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

 Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Bahçelievler Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Bahçelievler, Bahçelievler de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Bahçelievler de, BAHÇELİEVLER YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BAHÇELİEVLER, BAHÇELİEVLER DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BAHÇELİEVLER DE, Bahçelievler battaniye yıkama, battaniye yıkama Bahçelievler, Bahçelievler battaniye temizliği, battaniye temizliği Bahçelievler, Bahçelievler yorgan temizliği, yorgan temizliği Bahçelievler, Bahçelievler de battaniye yıkama, Bahçelievler da battaniye temizliği, Bahçelievler de yorgan yıkama, Bahçelievler de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: