Ankara Halı Yıkama

 

BALKİRAZ YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Balkiraz mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45     Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Balkiraz Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Balkiraz, Balkiraz de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Balkiraz de, BALKİRAZ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BALKİRAZ, BALKİRAZ DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BALKİRAZ DE, Balkiraz battaniye yıkama, battaniye yıkama Balkiraz, Balkiraz battaniye temizliği, battaniye temizliği Balkiraz, Balkiraz yorgan temizliği, yorgan temizliği Balkiraz, Balkiraz de battaniye yıkama, Balkiraz da battaniye temizliği, Balkiraz de yorgan yıkama, Balkiraz de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 66Dün:
  • 83Bugün:
  • 2Şu anda online: