Ankara Halı Yıkama

 

BADEMLİK  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Bağdemlik semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Bağdemlik Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

 Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Bağdemlik Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Bağdemlik, Bağdemlik Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Bağdemlik, Bağdemlik de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Bağdemlik de, Bağdemlik de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Bağdemlik de, BAĞDEMLİK STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BAĞDEMLİK, BAĞDEMLİK STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BAĞDEMLİK, BAĞDEMLİKDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BAĞDEMLİKDE, BAĞDEMLİKDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BAĞDEMLİK DE, Bağdemlik Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Bağdemlik, Bağdemlik Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Bağdemlik, Bağdemlik de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Bağdemlik de, Bağdemlik de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Bağdemlik de, BAĞDEMLİK ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BAĞDEMLİK, BAĞDEMLİK ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BAĞDEMLİK, BAĞDEMLİK DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BAĞDEMLİK DE, BAĞDEMLİK DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BAĞDEMLİK DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 66Dün:
  • 83Bugün:
  • 0Şu anda online: