Ankara Halı Yıkama

AKTEPE  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Aktepe semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Aktepe Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Aktepe Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Aktepe, Aktepe Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Aktepe, Aktepe de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Aktepe de, Aktepe de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Aktepe de, AKTEPE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AKTEPE, AKTEPE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AKTEPE, AKTEPEDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AKTEPEDE, AKTEPEDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AKTEPE DE, Aktepe Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Aktepe, Aktepe Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Aktepe, Aktepe de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Aktepe de, Aktepe de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Aktepe de, AKTEPE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AKTEPE, AKTEPE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AKTEPE, AKTEPE DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AKTEPE DE, AKTEPE DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AKTEPE DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 282095Toplam ziyaretçi:
  • 47Dün:
  • 16Bugün:
  • 0Şu anda online: